BZJ303S.jpg

BZJ 300 S

Kancelářská zátěžové ergonomická otočná židle, široký a tvarovaný sedák umožňuje velmi pohodlné sezení. Tvarované vysoké opěradlo je výškově nastavitelné.
Popis: Synchronní mechanismus umožňuje jednoduché nastavení sklonu sedáku vzájemně se sklonem opěradla. Standardně jsou židle vyráběny s černým kovovým křížem. Židle jsou vhodné pro tzv.24 hodinový provoz. Doplňky područky.

Detail produktu
friemd_303_2.jpg

BZJ 303 light

Základní kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání.
Popis: Kancelářská otočná židle s vysokým ergonomicky tvarovaným opěradlem. Sedák židle je výškově nastavitelný. Opěradlo je nastavitelné do úhlu a je možno nastavit výšku opěradla. Polyuretanový kříž opatřen zátěžovými kolečky.

Detail produktu
BZJ303.jpg

BZJ 303 AS

Kancelářská židle vhodná pro každodenní používání.
Popis: Židle je opatřena asynchronním mechanismem, který umožňuje nezávisle nastavení sedáku a opěráku. Opěrák je výškově nastavitelný. Doplňky područky. Standardně se židle dodává s plastovým křížem.

Detail produktu
306.jpg

BZJ 306 S

Kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je téměř čtvercový pohodlný sedák. Opěradlo židle má možnost výškového nastavení.
 

Popis: Židle je opatřena synchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a nastavení sklonu sedáku a opěradla. Židle je standardně dodávána s plastovým křížem. Doplňky područky. Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou zátěž.

Detail produktu
306A.jpg

BZJ 306 AS

Kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je téměř čtvercový pohodlný sedák. Opěradlo židle má možnost výškového nastavení.
 

Popis: Židle je opatřena asynchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla. Židle je standardně dodávána s plastovým křížem. Doplňky područky. Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou zátěž.

Detail produktu
BZJ 363111.jpg

BZJ 363

Popis produktu

Kancelářská židle v kombinaci čalouněný sedák a síťové výškově nastavitelné opěradlo.Opěrka hlavy je nastavitelná výškově a do úhlu. Sedák je posuvný.
Popis: Mechanismus synchronní, tento mechanismus lze nastavit v jakékoli poloze dle potřeby uživatele. Široký posuvný sedák s latexovou pěnou. Opěradlo je výškově nastavitelné a v zadní části opatřeno bederní opěrkou. Opěrka hlavy je nastavitelná výškově a do úhlu. Nylonový kříž opatřený univerzálními zátěžovými kolečky s průměrem 60 mm. Područky jsou nastavitelné tzv. 2 D, výškově a horizontálně.

 

Detail produktu
BZJ 373.2.jpg

BZJ 373

Popis produktu

Kancelářská židle v kombinaci čalouněný sedák a síťové opěradlo opatřené bederní opěrkou a výškově nastavitelnou opěrkou hlavy.
Popis: Mechanismus synchronní, tento mechanismus lze nastavit v jakékoli poloze dle potřeby uživatele. Široký posuvný sedák s latexovou pěnou – záruka na prosezení 5 let. Potahová látka na sedáku je prošívaná zesíleným stehem na boční hraně sedáku. Opěradlo je v zadní části opatřeno bederní opěrkou. Opěrka hlavy je nastavitelná do úhlu i výškově. Polyuretanový černý kříž opatřený univerzálními zátěžovými kolečky s průměrem 60 mm. Područky jsou nastavitelné tzv. 2 D, výškově, horizontálně.

Detail produktu
380.jpg

BZJ 380

Kancelářské ergonomické křeslo se síťovým, egonomickým, děleným opěradlem s opěrkou hlavy a širokým, pohodlným sedákem vyrobeným z nosné síťoviny.Sedák je posuvný s hloubkovým nastavením. Stavitelné loketní područky, kovový kříž, univerzální zátěžová kolečka.
 

Popis: Kancelářské ergonomické křeslo se širokým sedákem. Sedák křesla je síťový, posuvný a umožňuje nastavení hloubky sedu. Velmi pohodlné, vysoké síťové opěradlo je výškově nastavitelné systémem ,,clik´´, opatřené bederní opěrkou. Loketní opěrky jsou nastavitelné výškově i do úhlů. Horní část loketních opěrek měkčená. Synchronní mechanismus s regulací tlaku zádového opěradla. Kovová kříž leštěný, chromovaný. Univerzální zátěžová kolečka.

Detail produktu
381.jpg

BZJ 381

Kancelářské ergonomické křeslo se síťovým, egonomickým, děleným opěradlem s opěrkou hlavy a širokým, pohodlným čalouněním. Sedák je posuvný s hloubkovým nastavením. Stavitelné loketní područky, kovový kříž, univerzální zátěžová kolečka. 
 

Popis:Kancelářské ergonomické křeslo se širokým sedákem. Sedák křesla je čalouněný, posuvný a umožňuje nastavení hloubky sedu. Velmi pohodlné, vysoké síťové opěradlo je výškově nastavitelné systémem ,,clik´´, opatřené bederní opěrkou. Loketní opěrky jsou nastavitelné výškově i do úhlů. Horní část loketních opěrek měkčená. Synchronní mechanismus s regulací tlaku zádového opěradla. Kovová kříž leštěný, chromovaný. Univerzální zátěžová kolečka.

Detail produktu
383.jpg

BZJ 383

Kancelářská židle v kombinaci čalouněný sedák a síťové opěradlo opatřené výškově nastavitelnou opěrkou hlavy.
 

Popis: Mechanismus synchronní – super – tento mechanismus lze nastavit v jakékoli poloze dle potřeby uživatele. Široký sedák s latexovou pěnou – záruka na prosezení 7 let. Potahová látka na sedáku je prošívaná zesíleným stehem na boční hraně sedáku. Opěradlo je v zadní části opatřeno chromovým krytem, v horní část opěradla je upevněno ramínko na šaty. Opěrka hlavy je nastavitelná do úhlu i výškově. Kovový leštěný kříž opatřený univerzálními zátěžovými kolečky s průměrem 60 mm. Područky jsou nastavitelné tzv. 3 D, výškově, horizontálně a do úhlu.

Detail produktu
391S.jpg

BZJ 391 S

Nejprodávanější kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je široký pohodlný sedák a široké opěradlo. Opěradlo je možno výškově nastavit.
 

Popis: Židle je opatřena synchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a volbu jakékoli polohy sklonu opěradla a sedáku. Židle je standardně dodávána s kovovým křížem. Doplňky područky, posuvný sedák, opěrka hlavy. Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou zátěž.

Detail produktu
391A.jpg

BZJ 391 AS

Nejprodávanější kancelářská ergonomická židle střední třídy. Její velkou předností je široký pohodlný sedák a vysoké opěradlo, které je výškově nastavitelné.
 

Popis: Židle je opatřena asynchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla. Židle je standardně dodávána s plastovým křížem. Doplňky područky. Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou zátěž.

Detail produktu
391 S-P.jpg

BZJ 391 S PDH

Kancelářská ergonomická židle střední třídy s vysokým opěradlem. Opěradlo je výškově stavitelné, opatřeno podhlavníkem, který je nastavitelný na výšku i do úhlu. V opěradle je zabudována vzduchová bederní opěrka. Velkou předností kancelářské židle je široký pohodlný sedák a široké opěradlo.
 

Popis: Židle je opatřena synchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a volbu jakékoli polohy sklonu opěradla a sedáku. Synchronní mechanismus umožňuje nastavení tuhosti sklonu opěradla dle hmotnosti uživatele. Židle je standardně dodávána s kovovým křížem. Doplňky: područky, posuvný sedák, vzduchová bederní opěrka. Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou zátěž.

Detail produktu
391AS-P.jpg

BZJ 391 AS PDH

Kancelářská ergonomická židle střední třídy s vysokým opěradlem. Opěradlo je výškově stavitelné, opatřené podhlavníkem, který je nastavitelný na výšku i do úhlu. V opěradle je zabudována vzduchová bederní opěrka. Velkou předností kancelářské židle je široký pohodlný sedák a široké opěradlo. 
 

Popis: Židle je opatřena asynchronním mechanismem, který umožňuje dynamické sezení a volbu jakékoli polohy sklonu opěradla a možnost nastavení sklonu sedáku nezávisle na sklonu opěradla. Doplňky: područky, posuvný sedák, vzduchová bederní opěrka. Doporučujeme pro použití v provozech s požadavkem pro střední a velkou zátěž.

Detail produktu
393.jpg

BZJ 393

Kancelářská židle se síťovaným opěradlem, pohodlný sedák s latexovou pěnou. Záruka na prosezení 5 let. 
 

Popis: Synchronní mechanika s možností aretace ve zvolené poloze a regulací síly protitlaku opěradla. Ergonomické síťové opěradlo je opatřeno výškové stavitelnou bederní opěrkou a ramínkem na šaty, které je odnímatelné. Opěrka hlavy je výškově a úhlově stavitelná. Výškově stavitelné područky. Stabilní a pevný nylonový kříž průměr 700 mm je opatřen zátěžovým, pogumovanými kolečky o průměru 60 mm.

Detail produktu
395.jpg

BZJ 395

Super kancelářská židle pro každodenní pohodlné a dlouhodobé používání. Konstrukční řešení vyhovuje nejvyšším požadavkům na provoz židle.
 

Popis: Židli lze použít pro 24 hodinový provoz. Židle je určena všem, kteří potřebují spolehlivý výrobek při dlouhodobé práci s počítačem. Kladně ji hodnotí hráči počítačových her nebo programátoři.

Detail produktu
397.jpg

BZJ 397

Kancelářská židle v kombinaci čalouněný sedák a síťové opěradlo opatřené nastavitelnou opěrkou hlavy. Židle je vybavena mnoha funkcemi a osazena synchronním mechanismem.
 

Popis: Tento umožňuje jednoduché nastavení vzájemného sklonu opěradla a sedáku. Zádová opěrka židle je výškově nastavitelná a je opatřena nastavitelnou bederní opěrkou. Sedák židle je posuvný. Područky jsou nastavitelné výškově,horizontálně, úhlově. Opěrka hlavy je nastavitelná výškově i horizontálně.

Detail produktu
398.jpg

BZJ 398

Kancelářská židle v kombinaci čalouněný sedák a síťové opěradlo opatřené nastavitelnou opěrkou hlavy. Židle je vybavena mnoha funkcemi a osazena synchronním mechanismem.
 

Popis: Tento umožňuje jednoduché nastavení vzájemného sklonu opěradla a sedáku. Područky jsou nastavitelné výškově a horizontálně. Opěrka hlavy je nastavitelná výškově i horizontálně. Židle je standardně vyráběna s plastovým křížem.

Detail produktu
399.jpg

BZJ 399

Kancelářská židle s čalouněným sedákem i opěradlem, které je opatřené nastavitelnou opěrkou hlavy. Židle je vybavena mnoha funkcemi a osazena synchronním mechanismem.
 

Popis: Tento umožňuje jednoduché nastavení vzájemného sklonu opěradla a sedáku a umožňuje dynamické sezení uživatele. Područky jsou nastavitelné výškově a horizontálně. Opěrka hlavy je nastavitelná výškově i horizontálně. Židle je standardně vyráběna s plastovým křížem.

Detail produktu
BZJ 384.jpg

BZJ 384

Popis produktu:

Základem je pevná skořepina. Její předností je pohodlný sedák, ten je potažený látkou. Výplň ze studené pěny vám poskytne pohodlné sezení na dlouhé hodiny. Boky čalounění jsou prošité. Opěradlo zad je vyplněno síťovinou. Pevné područky, které tvoří s rámem židle jeden celek. Židle má houpací mechanismus, černý plastový kříž a pogumovaná kolečka pro všechny druhy podlah. Kancelářská židle má nosnost max. 130 kg

Detail produktu