BZJ 001 A.jpg.jpg

BZJ 001 light

Základní kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání.
Popis: Kancelářská otočná židle se středním opěradlem. Sedák židle je výškově nastavitelný. Opěradlo je nastavitelné do úhlu a je možno nastavit výšku opěradla. Polyuretanový kříž opatřen zátěžovými kolečky.

 

Detail produktu
BZj_001_A.jpg

BZJ 001 AS

Základní kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech a domácnostech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Popis: Kancelářská otočná židle se středním opěradlem. Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla.Opěradlo je výškově nastavitelné. Plastový kříž opatřen zátěžovými kolečky. Doplňky područky.

Detail produktu
BZJ 002 A.jpg

BZJ 002 light

Základní kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání.
Popis: Kancelářská otočná židle s vysokým ergonomicky tvarovaným opěradlem. Sedák židle je výškově nastavitelný. Opěradlo je nastavitelné do úhlu a je možno nastavit výšku opěradla. Polyuretanový kříž opatřen zátěžovými kolečky.

Detail produktu
BZJ002.jpg

BZJ 002 AS

Základní kancelářská židle splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech a domácnostech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Otočná židle s vysokým opěradlem.
Popis: Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla. Opěradlo je i výškově nastavitelné. Plastový kříž opatřen zátěžovými kolečky. Doplňky područky.

Detail produktu
BZJ 004 ACH.jpg

BZJ 004 light

Kancelářská židle s vysokým pístem a nastavitelným kruhem na nohy.
Popis: Kancelářská otočná židle se středním opěradlem. Sedák židle je výškově nastavitelný. Opěradlo je nastavitelné do úhlu a je možno nastavit výšku opěradla. Vysoký plynový píst s kruhem pro nohy. který je možné nastavit dle potřeby. Chromovaný kříž opatřen zátěžovými kolečky nebo kluzáky.

Detail produktu
BZJ004.jpg

BZJ 004 AS

Kancelářská židle splňující požadavky pro práci u vysokých pracovních zařízeních, stolů, recepčních pultů atd. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání. Kancelářská otočná židle se středním opěradlem. 
Popis: Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu sedáku a opěradla. Opěradlo je výškově nastavitelné. Vysoký plynový píst, nastavitelný nožní kruh. Chromovaný kříž je opatřen zátěžovými kolečky nebo kluzáky. Doplňky područky.

Detail produktu
BZJ009.jpg

BZJ 009 AS/CH/ST

Základní kancelářská židle s velmi širokým sedákem splňující požadavky každodenního používání v běžných kancelářských provozech. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání.
Popis: Kancelářská židle s širokým sedákem a vysokým opěradlem. Asynchronní mechanismus umožňuje nezávislé nastavení sklonu opěradla a nastavení sklonu sedáku. Opěradlo je nastavitelné výškově. Židle je opatřena chromovým křížem, zátěžovými kolečkami. Doplňky područky stavitelné nebo pevné.

Detail produktu
klasik-bzj003.jpg

BZJ 003

Popis produktu

Židle splňující požadavky každodenního používání. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhodobé a bezproblémové užívání.
Popis: Kulatý široký sedák je čalouněný potahovou látkou s vysokou odolností nebo koženkou. Výplň sedáku je z tuhé pěny a zaručuje dlouhou životnost. Opěradlo je vyrobeno z lakované překližky. Opěradlo je výškově i hloubkově nastavitelné. Píst plynový s možností nastavení výšky. Kříž polyuretan nebo chrom. Volba koleček nebo kluzáků.

Parametry produktu

Velikost opěradla: 30 cm

Výška - zdvih: 45-55 cm

Šířka: 40 cm

Nosnost: 130 kg

Detail produktu
klasik-bzj003 H.jpg

BZJ 003 H

Popis produktu

Židle splňující požadavky pro práci u vysokých pracovních zařízení, pokladnách, stolů, recepčních pultů atd.
Popis: Kulatý široký sedák je čalouněný potahovou látkou s vysokou odolností nebo koženkou. Výplň sedáku je z tuhé pěny a zaručuje dlouhou životnost. Opěradlo je vyrobeno z lakované překližky. Opěradlo je výškově i hloubkově nastavitelné. Píst plynový s možností nastavení výšky. Volba pístu střední nebo vysoký. Kruh kovový výškově nastavitelný. Kříž polyuretan nebo chrom. Volba koleček nebo kluzáků.

Parametry produktu

Velikost opěradla: 30 cm

Výška - zdvih: 50-80 cm

Šířka: 40 cm

Nosnost: 130 kg

Detail produktu